Provozovatelem webu NástupIhned.cz je firma Zé Coffee s.r.o., IČ 07246463 se sídlem Štrauchova 932, Jičín 506 01.

Zásady soukromí

Veškeré osobní údaje uchováváme pouze pro účely zpracování nabídky práce a odpovědi uchazečů.
Uchazeč vyplněním odpovědního formuláře u nabídky práce souhlasí s předáním uvedeného jména, kontaktního telefonu, emailu, průvodního dopisu a přiloženého CV inzerentovi a provozovateli Nástupihned.cz. Nástupihned.cz ukládá tyto údaje pro inzerenta pro účely výběrového řízení na inzerovanou pozici.
Cookies využíváme pouze pro účely základní funkce webu, přihlášení a uložení rozpracované nabídky práce.
Všechna data jsou uložena v České republice.

Nabídky práce (inzerce)

Všechny nabídky práce musí být před zveřejněním schváleny administrátorem webu provozovatele. Provozovatel si vyhrazuje právo právo na úpravu textu nabídek, změnu kategorie či úpravě ostatních informací uvedených u nabídky tak, aby zvolené kategorie a úvazek co nejlépe korespondovaly s nabízenou prací. Jeden inzerát smí nabízet pouze jednu pozici.
Komunikace směrem k firmám je směřována na email uvedený u účtu firmy, udržujte ho prosím aktuální.
Inzerent se zavazuje označit nabídku uvedenou na webu Nástupihned.cz za obsazenou, pokud již nepřijímá další uchazeče.
V inzerci se nedovoluje vkládat zdrojový kód, kromě kódu, který upravuje vzhled textu inzerce.

Pokud se nejedná o bezplatné zveřejnění, bude nabídka zveřejněna po zaplacení faktury. Fakturu je možné uhradit okamžitě platební kartou nebo úhradu na účet.
Součástí zpoplatněných zveřejnění může být také zveřejnění na Facebooku provozovatele, případně podpora zvýšení počtu zobrazení nabídky pomocí placené reklamy. Obsah balíčku zakoupeného inzerentem se řídí informacemi na webu u daného balíčku.
Provozovatel si vyhrazuje právo nabídky nesplňující podmínky nezveřejnit a zveřejněné nabídky stáhnout. Vyhrazujeme si právo pro pozdější úpravu podmínek.