• Grafton Recruitment
     Středočeský kraj
    SVÁŘEČ / BRUSIČ – 1 SMĚNA, MĚŠICE u PRAHY
    • plný úvazek
    • svářeč

    Popis pozice

    Máte zkušenosti se svářením tenkých nerezových plechů, s broušením a orientujete se v technické dokumentaci? Tak jste otevřel ten správný inzerát! Pro společnost s dlouholetou tradicí hledáme kandidáty na pozici SVÁŘEČ/BRUSIČ. V případě zájmu nám neváhejte zaslat svůj životopis.

    Náplň práce:

    Svařování tenkých nerezových plechů a konstrukcí
    Práce s technickou dokumentací
    Práce s měřidly
    Broušení dílčích polotovarů a dolešťování
    Zajišťování údržby nástrojů
    Spolupráce na tvorbě technologických postupů

    Lokalita: Měšice u Prahy

    Mzda: až 33 000 Kč/měs. (dle zkušeností)

    Nástup: ihned

    Pracovní doba: pouze ranní směny – od 7:00 do 15:30

    Požadavky

    Vyučení v technickém oboru
    Platný svářečský průkaz
    Orientace v technické dokumentaci
    Manuální zručnost

    Benefity

    1 000 Kč za plnou docházku
    Roční bonusy
    Stravenky v hodnotě 85 Kč/den
    1 týden dovolené navíc
    Odměna za doporučení zaměstnance 10 000 Kč

    Zobrazit více…