• Grafton Recruitment
     Jihomoravský kraj
    PRAVIDELNÁ brigáda ve SKLADU – 140 Kč/hod + příplatky
    • brigáda
    • balení
    • skladník

    Popis pozice

    Sháníte pravidelný přivýdělek? Hledáme šikovné pomocníky do skladu na dlouhodobou spolupráci!

    Náplň práce:

    manipulace se zbožím
    práce s paletovým vozíkem
    přeskládávání zboží
    balení výrobků a palet

    Lokalita: KUŘIM

    SMĚNY: dle rozvrhu směn denní i noční směny – 2 dny denní směny, 1 den volna, 2 dny noční směny a poté zase 3 dny volna

    NÁSTUP: co nejdříve

    Požadavky

    věk minimálně 18 let
    ochota pracovat v lokalitě Kuřim (20 minut od Brna)
    ochota odpracovat ranní (6:00 – 18:00) i noční směny (18:00 – 6:00) co nejvíce dle rozvrhu směn
    fyzická zdatnost
    dlouhodobá spolupráce
    zodpovědný přístup

    Benefity

    Mzda 140 Kč/hod.+ PŘÍPLATKY

    příplatek za noc
    příplatek za víkend
    příplatek za svátek

    DALŠÍ BENEFITY:

    příspěvek na závodní stravování přímo v práci
    stabilní brigáda na dlouhodobou spolupráci

    V případě zájmu neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň kontakt! Obratem se s Vámi telefonicky spojíme a probereme veškeré podrobnosti. 🙂

    Zobrazit více…