• Grafton Recruitment
     Ústecký kraj
    Operátor/-ka čisté výroby
    • plný úvazek
    • operátor/ka výroby

    Popis pozice

    Do nové haly našeho klienta hledáme zručné a pracovité zaměstnance.

    Nejedná se o klasickou automotive montovnu, ale o sofistikované výrobní pracoviště v čistém a novém prostředí.

    Práce na 12ti hodinové směny – krátký/ dlouhý týden! Jedná se o kompletaci elektro zařízení.

    Možnost dlouhodobé spolupráce, přestup do kmenu, vzdělávání a zvyšování kvalifikace včetně navyšování mzdy – vše je jen na Vás

    nástup: IHNED

    místo pracoviště: Klášterec nad Ohří

    KLIENT NEMÁ SVOZOVOU DOPRAVU, auto z okolních měst je zatím nutnost.

    Požadavky

    SOU technické výhodou
    praxe ve výrobě
    odpovědnost, pracovitost a loajalita
    ochota se učit opravdu novým technologiím
    ochota pracovat na 12ti hod. směny v Klášterci nad Ohří

    Benefity

    13. a 14. plat
    25 dní dovolené
    závodní stravování
    příspěvek na dojíždění
    penzijní připojištění po zkušební době
    možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
    dotované volnočasové aktivity a další…
    příjemné pracovní klima v mladém kolektivu
    využití nejmodernějších technologií

    Zobrazit více…