• Grafton Recruitment
     Plzeňský kraj
    Finanční controller
    • plný úvazek
    • angličtina
    • controlling
    • finance

    Popis pozice

    Obsazujeme pozici Finančního controllera, který by byl součástí reportingového oddělení nově vzniklé výrobní společnosti ve Stříbře.

    Finanční controller má na starosti pravidelné reportingové aktivity na týdenní, měsíční a roční bázi. Řeší nesrovnalosti, pomáhá připravovat roční rozpočet, kontroluje podnikové náklady, úzce spolupracuje s managementem a centrem sdílených služeb.

    Zaujali jsme Vás? Pošlete své CV a my se Vám ozveme s podrobnějšími informacemi.

    Nástup možný ihned!

    Požadavky

    min. SŠ vzdělání – ideálně ekonomického zaměření