• Grafton Recruitment
     Liberecký kraj
    ELEKTRIKÁŘ – LIBEREC
    • plný úvazek
    • elektrikář
    • servis
    • strojírenství
    • údržba

    Popis pozice

    Máte elektro vzdělání a vztah ke strojům? Ať už jste zkušený elektrikář nebo brzký absolvent oboru elektro, uplatnění pro Vás najdeme!

    Právě hledáme ELEKTRIKÁŘE na oddělení údržby strojů.

    Co bude vaším úkolem?

    identifikace poruch strojního cyklu a odstranění závady
    provádění plánovaných oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení
    podíl na přípravě a rozjezdu výrobních linek
    odpovědnost za hospodaření s náhradními díly
    práce na směny – 3 směnný či nepřetržitý provoz

    Nástup možný ihned či dohodou. Rovnou do kmenového stavu.

    Lokalita: Liberec

    Požadavky

    vzdělání: ÚSO / SŠ elektro
    vyhláška č. 50 § 6 a výše (u absolventů stačí 5)
    znalost práce s Palstatem výhodou
    řidičské oprávnění: sk. B, VZV
    znalost hydrauliky a pneumatiky

    Benefity

    finanční bonusy (měsíční, roční)
    bonus na dovolenou
    stravenky/ příspěvek na stravování
    sickdays
    25 dní dovolené
    možnost karierního růstu

    Zobrazit více…