• Grafton Recruitment
     Moravskoslezský kraj
    DĚLNÍK / OPERÁTOR – OBSLUHA STROJE, možnost ubytování!
    • plný úvazek
    • operátor/ka výroby
    • strojírenství
    • výroba

    Popis pozice

    Pro výrobní společnost sídlící v blízkosti Kladna hledáme zaměstnance na manuální práce ve výrobě.

    Hlavní činností je práce ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily. Vaší náplní bude obsluha výrobních strojů.

    Lokalita: Slaný, možnost ubytování

    Nástup i mzda dohodou.

    Požadavky

    vyučení ve strojním oboru nebo praxi
    ochota práce ve 3-směnném režimu

    Benefity

    pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    příspěvek na ubytování 3 500 Kč/měs. čistého
    náborová odměna 20.000,- Kč
    vánoční odměna a příspěvek na dovolenou
    5 týdnů dovolené + až 3 dny zdravotního volna
    závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
    měsíční příspěvek na dopravu
    možnost ubytování
    firemní akce pro zaměstnance
    vzdělávací kurzy
    příspěvek na penzijní připojištění

    Zobrazit více…