• Grafton Recruitment
     Praha
    Back office Specialist
    • plný úvazek
    • administrativa
    • komunikace
    • office manager/ka

    Popis pozice

    Máš nerad/a rutinu a chtěl/a bys mít akční práci, kde je každý den jiný?

    Chceš být součástí velmi zajímavé rostoucí společnosti se super kolegy?

    Chceš se rychle kariérně posouvat a využívat při své práci angličtinu?

    Ano? tak se neváhej přihlásit na pozici “Back Office specialist”

    A co bude Tvou náplní práce?

    Vytváření dokumentací, podkladů, zpracování úkolů v interním systému
    Denní komunikace se zákazníky + jejich podpora
    Vyřizování objednávek, řešení reklamací a nejasností
    Úzká spolupráce s ředitelem, manažery a obchodními zástupci, marketingovým oddělením a vedením v zahraničí
    Účetní agenda – faktury přijaté + vydané, platby, vyúčtování, cestovní náhrady..
    Mnoho dalšího

    Nástup: 1.6.2021/ Dohodou

    Mzda: Dle zkušeností

    Lokalita: Praha centrum

    Požadavky

    Vzdělání ekonomického směru výhodou
    Dobrá znalost MS Office
    Zkušenost na administrativní pozici, komunikací se zákazníky
    Velmi dobrá znalost anglického jazyka – komunikace na denní bázi
    Perfektní komunikační dovednosti

    Benefity

    5 týdnů dovolené
    stravenky v hodnotě 110 Kč
    jazykové kurzy, školení
    příspěvek na kulturu/sportovní aktivity
    multirport karta

    Zobrazit více…